Vizyon POS Hakkında

VizyonPOS Kimdir?

2008 yılında Türkiye Finans Katılım Bankası ile münhasır bir iş birliğiyle ödeme sektörüne giriş yapmıştır. Ödeme sistemleri hakkında ve teknolojik hizmet altyapısı ile sektöre en hızlı çözümleri sunan Vizyon Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş.’nin çatısı altında olan VizyonPOS, müşterilerine ödeme altyapısı ve satış sonrası destek hizmeti sunarak, ödeme hizmetlerinde kolaylık sağlayan bir finansal teknoloji şirketidir.

VizyonPOS kimlere hizmet sunmaktadır?

VizyonPOS, B2B alanında bireysel ve kurumsal satıcıya ödeme altyapısı ve satış sonrası destek hizmeti sunmakla beraber, VizyonPOS mobil uygulaması ve VizyonPOS ile son tüketiciye de alışverişlerinde yenilikçi çözümler ve üye işyerlerine sağlanan altyapı desteği ile ödemeye aracılık hizmetli sunmaktadır.

VizyonPOS’ta veri güvenliği nasıl sağlanmaktadır?

VizyonPOS, dünyanın en üst düzey veri güvenliği standardı olan PCI (Payment Card Industry)-DSS (Data Security Standard) 1. seviye sertifika hizmeti standartlarına sahip güvenlik hizmeti sunmaktadır. Güvenli ödeme hizmeti sayesinde de veri güvenliği konusundaki ihtiyaçları, başlangıç aşamasından itibaren eksiksiz bir şekilde karşılamaktadır. VizyonPOS platformunu kullanmanız hâlinde, VizyonPOS API’nın akıllı çözümü sayesinde PCI sertifikasına gerek kalmadan, PCI-DSS standartlarında bir altyapı ile müşterilerinize maksimum seviyede güvenli bir hizmet sunabilirsiniz.